Шановні студенти, викладачі та співробітники ФІТІС!
Повідомляємо, що з метою популяризації цифрової грамотності та поширення знань про необхідні цифрові навички для життя і роботи, Міністерством цифрової трансформації з 01 по 30 листопада 2025 року буде проводитися «Місяць цифрової грамотності».
Це щорічна ініціатива, спрямована на вдосконалення цифрових навичок українців.
Ініціатива реалізується Міністерством цифрової трансформації через Єдиний державний вебпортал цифрової освіти «Дія.Освіта». Проєкт охоплює понад 225 безоплатних освітніх серіалів, симуляторів та тестів, а також мережу з 5000 офлайн-хабів цифрової освіти по всій країні.
Для реалізації цієї ініціативи ропонується доступ до безкоштовних ресурсів, які допоможуть підвищити рівень цифрової грамотності, перелік яких додається у листі Міністерством цифрової трансформації України:



