Кафедра має сучасне технічне і програмне забезпечення, необхідне для виконання навчальних планів і освітніх програм з підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційних технологій. Навчальний процес з дисциплін професійної і практичної підготовки студентів здійснюється на базі трьох навчальних комп’ютерних лабораторій: нових інформаційних технологій (ауд. 510); автоматизованих систем управління (ауд. 508); системного аналізу та моделювання (ауд. 509).

Комп’ютерна лабораторія нових інформаційних технологій (ауд. 510)

Всі комп’ютери кафедри та її лабораторій об’єднані у локальну мережу з виходом до мережі Internet, приміщення кафедри і лабораторій покриті Wi-Fi.

У лабораторіях встановлено такі пакети системних і прикладних прогам: MicrosoftOffice 2010; Mathcad, Matlab, Deductor,HideSQL, IBExpert, Eclipse, IntelliJIDEA,медичні інформаційні системи «Доктор Елекс» і «ЕМСІМЕД», багатофункціональний програмний комплекс для управління підприємствами та організаціями«IS-pro» та інші програмні комплекси, зокрема розроблені співробітниками кафедри Модель-Плюс, Фактор, Ідент, AlgoMachines, ASimplex тощо.

На базі кафедри КНтаСА працюють Центр медичних інформаційних систем ЧДТУМережева Академія Cisco.

Відеоогляд матеріально-технічного забезпечення ЧДТУ