Старша викладачка
кафедри комп’ютерних наук та системного аналізу
(сумісник)

У 2003 р. закінчила Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем».

З 2003 р. працює в Черкаському державному технологічному університеті. Співробітник навчально-методичного відділу.

З 2021 р. здобувач освітньо-наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 122 – комп’ютерні науки кафедри комп’ютерних наук та системного аналізу

Науково-педагогічний стаж – 4 роки.

Викладає дисципліни:

1. «Управління проектами та Start-Up-ми»;
  2. «Теорія прийняття рішень»;
  3. «Нечіткі моделі і методи прийняття рішень».

Сфера наукових інтересів

• Інформаційні технології управління освітніми проектами в умовах цифрової трансформації.

Кількість наукових і методичних праць – 3.

Основні публікації:

1. Мокієнко Ю.М., Триус Ю.В. Електронний навчальний курс «Теорія прийняття рішень» для студентів комп’ютерних спеціальностей на базі системи Moodle. Дев’ята міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2021. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», Київ, 17-18 червня 2021 р.